Hakkımızda

Konya Başaran Turizm taşımacılık firması genç, dinamik ama aynı zamanda yılların tecrübesine sahip köklü bir Konya firmasıdır. Konya Başaran Turizm araç filosu tamamen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda şekillenmiştir. Sürekli gelişmekte ve büyümekte olan araç filomuza her zaman yeni araçlar katılmaktadır.

Konya Başaran Turizm araçlarımızın tümünde araç izleme GPS sistemi mevcuttur. Müşterilerimiz araçlarının konumlarını istedikleri takdirde internet üzerinden takip edebilirler.

Turizm Taşımacılığı ve Servis Taşımacılığı alanlarında, deneyimli Konya Başaran Turizm personeli ve güvenli araçları her türlü hizmeti özenle vermektedir. Araçlarımızın hepsinde araç ve yolcu kasko sigortaları mevcut olup, güvenilirlik Konya Başaran Turizm’ in daimi bir ilkesi olmuştur.

Zaman içerisindeki deneyimlerine ve Konya turizm sektöründeki edinimlerine dayanarak kurulan Konya Başaran Turizm, turizm taşımacılık hususundaki eksiklikleri görerek kendini her geçen gün yenilemekte ve dünya standartlarına ulaşmaya çalışmaktadır. Verdiğimiz araç hizmetlerinde güveni, konforu ve zamanı çok iyi kullanarak Konya’da taşımacılık ve ulaşım sektöründe lider olmak en büyük hedefimizdir.

Hizmetlerimiz:

  • Tur ve Gezi Hizmetleri
  • Öğrenci, Personel Servis Taşımacılığı
  • Özel Gün Organizasyonları
  • VIP Transfer Hizmetleri
  • Kurumsal Organizasyonlar
  • Taksi Hizmetleri 


Konya Başaran Turizm
 olarak başladığımız bu yolda sizlerle birlikte büyüyoruz. Güvenli, konforlu, kaliteli, yenilikçi ve hijyenik hizmet anlayışımızı taşıyan ve kendi bünyemiz altında kurduğumuz firmalarımız Başaran Taksi Konya ve Başaran VIP Transfer ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi sürdürüyoruz. Başaran Taksi Konya ile 7/24 hem Konya’nın her yerine hem de şehirlerarası taksi hizmeti sunuyoruz. Başaran VIP Transfer ile de hem şehir içi hem de şehirlerarası şoförlü transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetleri sunuyoruz. Firmalarımızdaki tüm hizmetlerimizi aynı titizlik ve özenle, yolcu memnuniyetinden katiyen ödün vermeden siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Başaran Taksi Konya’ya ulaşmak için buraya tıklayın.

Başaran VIP Transfer’e ulaşmak için buraya tıklayın.

Konya Başaran Turizm’e ulaşmak için buraya tıklayın.